Uitslagen amateurvoetbal zondag 18 september
18-09-2016ACHTERHOEK - Vanmiddag tussen 14 en 17 uur volgt Achterhoek Sport het amateurvoetbal in de regio op de voet. We zijn live bij Grol - Groessen, AD'69 - FC Eibergen, Reünie - Zelhem en VIOS Beltrum - Mariënveld.
Verder houden we je op de hoogte van alle andere wedstrijden. Hier het programma van vanmiddag:
1 Klasse E
Alcides BVC’12 1-2
Heino Germania 2-1
Longa’30 Rohda R. 1-4
Luister hier naar een reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Orion Bemmel 1-0
Rigtersbleek Tubantia 1-2
De Zweef Quick 1888 2-1
2 Klasse I
OBW WAVV 1-1
Rheden AZC 3-2
Rood Wit Winterswijk 3-4
SDOUC Leones 1-2
Spero RKZVC 4-0
Varsseveld Babberich 1-0
Vorden Concordia W. 2-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van Vorden - Michel Feukkink
3 Klasse C
Bon Boys Gendringen 2-0
Dinxperlo DCS 1-3
DVV PAX 2-1
Grol Groessen 4-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
MvR VVO 0-2
Trias GSV’38 2-3
VDZ DVC’26 2-0
4 klasse B
Aramea Root Zwart 4-0
Barbaros Hoeve Vooruit 7-0
BSC Unisson GFC 3-2
EMOS Avanti W. 1-1
LSV Hector 1-1
Markelo ’t Centrum 0-1
Rietmolen TVO 2-4
4 klasse C
AD’69 Eibergen 2-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
Erix KSH afgelast vanwege ontbreken scheidsrechter
Keijenburgse Boys MEC 3-2
KSV Ruurlo 1-5
Luister hier naar een reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Reunie Zelhem 3-0
Vios B. Mariënveld 2-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Wolfersveen Rekken 0-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Merijn Winkelhuis
5 Klasse B
Delden Bentelo 2-2
DEO Neede 1-4
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
GSV’63 EGVV 2-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van EGVV - Niek Kleine Toereers
Haaksbergen Diepenheim 0-7
Haarlo Meddo 4-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Vosseveld Buurse 0-0
5 Klasse C
Halle Stokkum 2-3
NVC Den Dam 7-0
Terborg SVGG 4-3
VVL Ajax B. 1-5
Westendorp Rijnland 1-2
Zeddam/Sint Joris Bredevoort 1-3
5 Klasse D
Basteom Klein Dochteren 3-0
CCW’16 Doesburg 2-3
Emst Socii 0-1
Epse/Gorssel EDS 3-3
De Hoven Zutphen 1-4
Twello SVBV 5-4
Ander nieuws
-
28-03-2024
In uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het nu
-
28-03-2024
In moderne uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het wereldbeeld van nu
-
27-03-2024
Fatbikes niet toegestaan bij de verkeersexamens basisschoolleerlingen
-
26-03-2024
Vrijwilligersgroep in touw voor jaarlijkse rommelmarkt Eendracht voor betaalbare muzieklessen
-
26-03-2024
Wandelroutes scholtenpaden rond Winterswijk levendiger door verhalende podcasts
-
26-03-2024
Boeren leggen weilanden vol klei om klimaat te redden