Uitslagen amateurvoetbal zondag 26 mei
26-05-2019Hoofdklasse A
Alcides - Hoogeveen 2-2
AWC - Hollandia 1-2
De Bataven - RKZVC 4-1
DEM - Achilles 1894 2-1
Hoogland - RKHVV 1-2
Purmersteijn - Fortuna Wormerveer 3-2
SDO - Be Quick 1887 2-2
Silvolde - MSC 0-1
Stand
1. DEM 30-60 (Kampioen)
2. Hoogeveen 30-57 (1e periode)
3. SDO 30-57 (3e periode)
4. RKZVC 30-53
5. Hoogland 30-49 (2e periode)
6. Alcides 30-44
7. Silvolde 30-42
8. Hollandia 30-42
9. Purmersteijn 30-41
10. MSC 30-39
11. AWC 30-39
12. Be Quick 1887 30-37
13. De Bataven 30-37 (Na-competitie)
14. Fortuna Wormerveer 30-31 (Na-competitie)
15. Achilles 1894 30-30 (Degradatie)
16. RKHVV 30-14 (Degradatie)
1e klasse E
Bemmel - Tubantia 6-1
BWO - Rohda Raalte 0-5
Heino - Longa'30 3-4
NEC am. - De Zweef 4-3
Rigtersbleek - FC Winterswijk 4-6
Stevo - BVC'12 5-1
TVC'28 - WAVV 2-1
Stand
1. Longa'30 26-59 (Kampioen)
2. Bemmel 26-51 (Periodekampioen)
3. Rohda Raalte 26-48 (Periodekampioen)
4. BVC'12 26-43 (Periodekampioen)
5. Stevo 26-42
6. NEC am. 26-39
7. FC Winterswijk 26-35
8. Heino 26-31
9. Rigtersbleek 26-31
10. TVC'28 26-31
11. Tubantia 26-29
12. WAVV 26-27 (Na-competitie)
13. De Zweef 26-23 (Na-competitie)
14. BWO 26-22 (Degradatie)
2e klasse I
DCS - VIOD Doetinchem 2-2
Eendracht'30 - Concordia Wehl 0-2
Orion - Varsseveld 4-2
SDOUC - DVC'26 0-2
UNION - AZC 4-0
Vorden - Quick 1888 2-2
Warnsveldse Boys - Spero 3-2
Stand
1. Orion 26-55 (Kampioen)
2. Spero 26-47 (Periodekampioen)
3. Concordia Wehl 26-44
4. SDOUC 26-44
5. DCS 26-36 (Periodekampioen)
6. Union 26-36 (Periodekampioen)
7. Quick 1888 26-33
8. DVC'26 26-32
9. Vorden 26-32
10. Varsseveld 26-31
11. VIOD Doetinchem 26-31
12. AZC 26-31 (Na-competitie)
13. Eendracht'30 26-28 (Na-competitie)
14. Warnsveldse Boys 26-26 (Degradatie)
3e klasse A
Eilermark - Twenthe Goor 6-1
Reunie - Avanti Wilskracht 2-1
Reutum - NEO 4-1
Saasveldia - DSVD 1-1
Sportlust Glanerbrug - WVV'34 3-1
De Tukkers - Losser 3-0
Victoria'28 - LSV Lonneker 1-2
Stand
1. Eilermark 26-60 (Kampioen)
2. NEO 26-56 (Periodekampioen)
3. De Tukkers 26-52 (Periodekampioen)
4. Sportlust Glanerbrug 26-50 (Periodekampioen)
5. Avanti Wilskracht 26-43
6. Saasveldia 26-39
7. WVV'34 26-38
8. Reutum 26-34
9. DSVD 26-33
10. LSV Lonneker 26-32
11. Losser 26-28
12. Reunie 26-26 (Na-competitie)
13. Twenthe Goor 26-25 (Na-competitie)
14. Victoria'28 26-4 (Degradatie)
3e klasse C
Doetinchem - MASV 0-1
Grol - MvR 3-1
Rheden - PAX 0-1
SML - Gendringen 6-0
FC Trias - Ruurlo 4-0
Vios Beltrum - OBW 1-4
VVO - VDZ 2-4
Stand
1. MASV 26-57 (Kampioen)
2. OBW 26-54
3. VDZ 26-49
4. Grol 26-45
5. SML 26-43
6. Rheden 26-41
7. PAX 26-38
8. Doetinchem 26-34
9. FC Trias 26-30
10. VVO 26-28
11. Ruurlo 26-27
12. Vios Beltrum 26-23 (Na-competitie)
13. MvR 26-22 (Na-competitie)
14. Gendringen 26-17 (Degradatie)
4e klasse B
Aramea - Sportclub Rekken 2-3
KSV Vragender - BSC Unisson 4-5
Rietmolen - Buurse 2-5
De Tubanters - FC Eibergen 4-1
TVO - Overdinkel 3-2
UDI - Erix 12-0
Stand
1.TVO 24-57 (Kampioen)
2. UDI 24-55 (Periodekampioen)
3. Overdinkel 24-51
4. De Tubanters 24-48
5. Buurse 24-40
6. BSC Unisson 24-35
7. Rietmolen 24-31
8. KSV Vragender 24-31
9. EMOS 24-29
10. FC Eibergen 24-22
11. Erix 24-18 (Na-competitie)
12. Sportclub Rekken 24-16 (Na-competitie)
13. Aramea 24-12 (Degradatie)
4e klasse C
AD'69 - KSH 4-2
Keijenburgse Boys - Dinxperlo 0-0
MEC - GWVV 1-1
Sprinkhanen - SVGG 2-0
Ulftse Boys - Loil 0-4
VVG'25 - Terborg 0-2
Zeddam/Sint Joris - 't Peeske 1-2
Stand
1. VVG'25 26-70 (Kampioen)
2. GWVV 26-56 (Periodekampioen)
3. Zeddam/Sint Joris 26-49
4. 't Peeske 26-47
5. AD'69 26-45
6. KSH 26-40
7. Terborg 26-37
8. Loil 26-31
9. Dinxperlo 26-30
10. MEC 26-27
11. Keijenburgse Boys 26-26
12. Sprinkhanen 26-26 (Na-competitie)
13 Ulftse Boys 26-20 (Na-competitie)
14. SVGG 26-12 (Degradatie)
5e klasse B
Bentelo - Lochuizen 0-0
Diepenheim - Hoeve Vooruit 3-1
GSV'63 - SVBV 3-0
Haaksbergen - EGVV 4-3
Haarlo - DEO 3-0
Sportclub Neede - Bornerbroek 3-1
Stand
1. Sportclub Neede 22-61 (Kampioen)
2. Bentelo 22-50
3. Diepenheim 22-48
4. Hoeve Vooruit 22-43 (Periodekampioen)
5. EGVV 22-33
6. GSV'63 22-32
7. Lochuizen 22-24
8. Sportclub Haarlo 22-22
9. Bornerbroek 22-21
10. Haaksbergen 22-19
11. SVBV 22-17
12. DEO 22-11
5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Halle 0-3
Bredevoort - Etten 0-4
NVC - Marienveld 3-1
Stokkum - Den Dam 4-1
Vosseveld - VVL 4-1
Westendorp - Meddo 0-4
Stand
1. Etten 24-63 (Kampioen)
2. Meddo 24-60 (Periodekampioen)
3. Vosseveld 24-45
4. Bredevoort 24-44
5. Kilder 24-43
6. Halle 24-39
7. Marienveld 24-34
8. Ajax Breedenbroek 24-29
9. Stokkum 24-23
10. NVC Netterden 24-23
11. Westendorp 24-20
12. VVL 24-10
13. Den Dam 24-10
Ander nieuws
-
18-03-2024
Sandra Vanreys brengt het voorjaar binnen met ‘Veurjoarszunne’
-
17-03-2024
Nu Jeany nog kan is zij met haar neuroloog op MSA-missie: meer bekendheid voor deze akelige ongeneeslijk ziekte
-
17-03-2024
Wmo en Jeugdzorg in de Achterhoek moeten anders, we hebben onze lessen geleerd
-
15-03-2024
Eerste boom gepland in klimaatvriendelijk Dinxpers centrum
-
14-03-2024
TV-kok en culinair schrijfster Nadia Zerouali benoemd tot nieuwe voorzitter Museum Villa Mondriaan
-
14-03-2024
Omroep Gelderland gaat op bezoek bij achtbaanbouwer voor nieuw attractiepark Bommelwereld