Uitslagen amateurvoetbal zondag 10 februari
10-02-2019Hoofdklasse A
Achilles 1894 - RKHVV Afgelast
Alcides - Silvolde 2-0
De Bataven - Hoogland Afgelast
Be Quick 1887 - AWC 5-0
Fortuna Wormerveer - Hoogeveen 4-3
Hollandia - Purmersteijn 1-1
RKZVC - MSC 4-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
SDO - DEM 3-1
1e klasse E
Heino - FC Winterswijk 1-1
Longa'30 - Rigtersbleek 0-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa''30 - Erik Zandstra
NEC - Bemmel 1-1
Rohda Raalte - BVC'12 1-2
Tubantia - TVC'28 Afgelast
WAVV - BWO Afgelast
De Zweef - Stevo 0-0
2e klasse I
AZC - Orion 1-3
DVC'26 - DCS 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van DVC'26 - Jan Oosterhuis
Quick 1888 - Concordia Wehl 2-2
Spero - Eendracht'30 2-0
Union - Varsseveld 2-0
VIOD Doetinchem - Vorden 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vorden - Michel Feukkink
Warnsveldse Boys - SDOUC 2-1
3e klasse I
DSVD - Reunie Afgelast
Eilermark - Reutum 1-7
Losser - Victoria'28 1-0
Lonneker - WVV'34 1-3
NEO - De Tukkers 2-3
Saasveldia - Avanti Wilskracht 0-0
Twenthe Goor - Sportlust Glanerbrug 2-0
3e klasse C
Gendringen - MASV 1-6
OBW - SML 1-2
PAX - Vios Beltrum Afgelast
Ruurlo - Grol 1-2
Luister hier naar de assistent-trainer van Grol - Frencis Malawau
FC Trias - MvR 1-1
VDZ - Doetinchem 0-0
VVO - Rheden 2-2
4e klasse B
BSC Unisson - UDI 2-4
Buurse - KSV Vragender 5-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
EMOS - Rietmolen Afgelast
Erix - FC Eibergen 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Arno Leppink
Overdinkel - Aramea Afgelast
TVO - Sportclub Rekken 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Mark Roossink
4e klasse C
GWVV - Sprinkhanen 3-0
Loil - KSH 2-0
't Peeske - AD'69 Afgelast
SVGG - Ulftse Boys 1-0
Terborg - Keijenburgse Boys Afgelast
VVG'25 - Dinxperlo 1-0
Zeddam/St. Joris - MEC Afgelast
5e klasse B
Bentelo - Sportclub Haarlo 6-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Raymond van der Heijden
Bornerbroek - Haaksbergen 2-2
EGVV - DEO Afgelast
Hoeve Vooruit - GSV'63 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Lochuizen - SVBV 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Lochuizen - Tonnie Schuurman
Sportclub Neede - Diepenheim 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - William Krabbenborg
5e klasse C
Den Dam - Ajax Breedenbroek Afgelast
Kilder - Sportclub Meddo 1-2
Marienveld - Westendorp Afgelast
NVC - Stokkum 1-1
Vosseveld - Etten 0-3
VVL - Bredevoort
Ander nieuws
-
22-04-2024
Oost Gelre verwacht een financieel tekort van 5,1 miljoen euro in 2026
-
22-04-2024
Koude lentedag: komende nacht gaat het écht vriezen in de Oost-Achterhoek
-
22-04-2024
Grolse Maestro: ‘moeilijk’ en sensationeel
-
22-04-2024
Dieven stelen buitenboordmotoren en ‘heel veel gereedschap’
-
22-04-2024
Fietsenstalling en speeltuintje bij De Driehoek in Lichtenvoorde
-
19-04-2024
Nieuw beweegpad laat zien hoe leuk bewegen buiten in de frisse lucht is