Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 26 november

ACHTERHOEK - Vandaag word er een begin gemaakt aan de tweede periode. Gerle FM Sport is vanmiddag tussen 14 en 17 uur live bij de wedstrijden Reunie - Sportclub Rekken, Longa - Heino, RKZVC - Rohda Raalte en FC Eibergen VIOS Beltrum.

Van alle andere wedstrijden hoort u de tussenstanden. Hier onder het volledige programma voor vandaag:

 

1 Klasse E

BWO - Bemmel                   1 - 0

Heino - LONGA’30               1 - 2

Luister hier naar een reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra

Quick 1888 - Schalkhaar     4 - 1

RKZVC - ROHDA R.            1 - 2

Luister hier naar een reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg

Stevo - Rigtersbleek            2 - 2

Winterswijk - NEC                1 - 1

De Zweef - Tubantia         Afgelast.

 

 

3 Klasse B

Colmschate’33 -  Turkse Kracht    3 - 2

Eerbeekse Boys -  Lochem         Afgelast.

Helios -  Heeten                            1 - 0

KCVO - Albatros                            3 - 2

Warnsveldse Boys - Zwolle           3 - 0

Wijhe’92 -  Ruurlo                          5 - 0

Luister hier naar een reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten

Witkampers -  Twenthe G.         Afgelast.

 

 3 Klasse C

Groessen -  Gendringen             0 - 2

Grol -  VDZ                                 2 - 2

Luister hier naar een reactie van de trainer van Grol - Sander Hoopman

MASV - DCS                              2 - 0

OBW - Trias                               3 - 0

PAX - Keijenburgse Boys           3 - 1

VIOD -  Rheden                          4 - 2

VVO -  AD’69                              4 - 1

 

 4 Klasse C

Dinxperlo -  GWVV             Gestaakt.

Eibergen - Vios B.                   2 - 1

Luister hier naar een reactie van de trainer van FC Eibergen - Harold Oude Velthuis

KSV -  SVBV                           2 - 1

MEC - Erix                               2 - 2

Reunie - Rekken                     Afgelast.

SVGG - KSH                           5 - 2

Ulftse Boys - Mariënveld         5 - 0

 

 5 Klasse B

DEO - Rietmolen                        Afgelast

GSV’63 -  Bredevoort                 Afgelast.

Haaksbergen - Hoeve Vooruit .  Afgelast.

Haarlo - EGVV                            Afgelast.  

Lochuizen - Klein Dochteren       Afgelast.

Meddo - Neede                            2 - 0

Vosseveld - Delden                      Afgelast.

 

 


25283.jpg

Ander nieuws