Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 25 september

ACHTERHOEK - Dit weekend werd de vijfde speelronde van het seizoen bij het amateurvoetbal gespeeld.

Hieronder vind u alle uitslagen en verschillende reacties:

1 Klasse  E    
Bemmel    Longa’30 2-1
BVC’12    Rigtersbleek 2-2
Germania    Alcides 1-0
Quick 1888    Heino 5-3
ROHDA R.    Stevo 2-3
Tubantia    Orion 2-1
TVC’28    De Zweef 0-3


2 Klasse I     
AZC    Spero 5-0
Babberich    Rood Wit 3-1
Concordia W.    SDOUC 7-1
Leones    Varsseveld 3-0
RKZVC    Vorden 2-0
WAVV    Rheden 3-0
Winterswijk    OBW 2-0


3 Klasse C     
DCS    MvR 1-2
DVC’26    Dinxperlo 6-0
Gendringen    Grol 1-3
Groessen    Trias 6-5
GSV’38    VDZ 0-3
PAX    Bon Boys 1-0
VVO    DVV 2-2


4 klasse B     
Avanti W    Barbaros 1-2
’t Centrum    Rietmolen 2-0
GFC    Markelo 0-2
Hector    EMOS 1-1
Hoeve Vooruit    Aramea 2-1
Rood Zwart    BSC Unisson 1-2
TVO    LSV 1-3


4 klasse C     
Eibergen    Keijenburgse Boys 3-1
Luister hier naar de reactie met de trainer van  FC Eibergen - Niek Schreur
KSH    Vios B. 0-3 
Luister hier naar de reactie met de trainer van KSH - Marco Engelberts 
Mariënveld    Wolfersveen 2-0
Luister hier naar de reactie met de trainer van Wolfersveen - Ronnie Baten
MEC    Erix 1-2
Rekken    Reunie 1-3
Ruurlo    AD’69 2-4
Zelhem    KSV 3-4
Luister hier naar de reactie met de trainer van KSV - Wim te Nijenhuis
 

5 Klasse B    
Bentelo    Haarlo 3-3.
Luister hier naar de reactie met de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Buurse    GSV’63 2-0
Luister hier naar de reactie met de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
EGVV    DEO 2-2
Luister hier naar een reactie met de trainer van DEO - Christian Diepenbroek
Lochuizen    Delden 0-2
Luister hier naar de reactie met de trainer van Lochuizen - Tonnie Schuurman
Meddo    Vosseveld 2-2
Luister hier naar de reactie met de trainer van Sportclub Meddo - Frank Verheijen
Neede    Haaksbergen 0-0
Luister hier naar de reactie met de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker


5 Klasse C    
Ajax B.    Halle 0-2
Bredevoort    Westendorp 1-2
Den Dam    Zeddam/Sint Joris 0-1
Rijnland    VVL 2-0
Stokkum    Terborg 5-1
SVGG    NVC 2-2


5 Klasse D    
Doesburg    Epse/Gorssel 1-1
Klein Dochteren    CCW’16 2-3
SHE    Emst 4-2
Socii    De Hoven 6-0
SVBV    Basteom 1-1
Zutphen    Twello 0-6


20876.jpg

Ander nieuws