Header image

Voetbalprogramma voor zondag 19 februari

ACHTERHOEK - Na een weekend waarin het amateurvoetbal vrijwel in zijn geheel werd afgelast, lijkt het er op dat deze zondag alle wedstrijden zullen doorgaan. Achterhoek Sport is vanmiddag tussen 14 en 17 uur live bij Keijenburgse Boys - FC Eibergen, Vorden - RKZVC, Grol - Gendringen en VIOS Beltrum - KSH.

Van alle andere wedstrijden hoort u de rust- en eindstanden. Hier het volledige programma voor vanmiddag:

1 Klasse  E    
Alcides    Germania      2 - 1
Heino    Quick 1888      1 - 3
Longa’30    Bemmel      2 - 3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Orion    Tubantia            5 - 0
Rigtersbleek    BVC’12  1 - 3
Stevo    ROHDA R.       1 - 3
De Zweef    TVC’28       2 - 2


2 Klasse I     
OBW    Winterswijk           0 - 3
Rheden    WAVV               2 - 6
SDOUC    Concordia  W.  0 - 0
Spero    AZC                     3 - 1
Varsseveld    Leones        0 - 0
Vorden    RKZVC              1 - 2
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg


3 Klasse C     
Bon Boys    PAX               2 - 2
Dinxperlo    DVC’26          1 - 0
DVV    VVO                       2 - 1
Grol    Gendringen            0 - 1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
MvR    DCS                       0 - 3
Trias    Groessen              2 - 0
VDZ    GSV’38                  1 - 1


4 klasse B     
Aramea    Hoeve Vooruit  4 - 3
Barbaros    Avanti             2 - 0
Unisson    Rood Zwart      2 - 0
EMOS    Hector            afgelast
LSV    TVO                        0 - 0
Markelo    GFC                  1 - 0
Rietmolen    Het Centrum  2 - 3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Peter Groot Kormelink


4 klasse C     
AD’69    Ruurlo                         2 - 3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Erix    MEC                               0 - 1
Keijenburgse Boys    Eibergen 0 - 0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
KSV    Zelhem                          1 - 1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
Reunie    Rekken                      0 - 0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Vios B.    KSH                           3 - 0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Wolfersveen    Mariënveld        2 - 3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers

5 Klasse B    
Delden    Lochuizen     3 - 1
DEO    EGVV               1 - 2
Luister hier naar de reactie van de trainer van EGVV - Niek Kleine Toereers
GSV’63    Buurse         2 - 2
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Haaksbergen    Neede 1 - 3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
Haarlo    Bentelo          2 - 2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Vosseveld    Meddo      2 - 3


5 Klasse C    
Halle    Ajax Bredenb.       2 - 2
NVC    SVGG                    1 - 1
Terborg    Stokkum             2 - 1
VVL    Rijnland                   1 - 1
Westendorp    Bredevoort  0 - 1
Zeddam    Den Dam           3 - 0


5 Klasse D    
Basteom    SVBV                        0 - 0
CCW’16    Klein Dochteren         3 - 2
Emst    SHE                                 2 - 3
Epse/Gorssel com.    Doesburg  2 - 4
De Hoven    Socii                        1 - 1
Twello    Zutphen                         6 - 0


22361.jpg

Ander nieuws