Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 29 januari

ACHTERHOEK - In de eerste speelronde na de winterstop krijgen we meteen te maken met een groot aantal afgelastingen. Achterhoek Sport is vanmiddag tussen 14 en 17 uur live bij Longa - TVC, FC Winterswijk - Spero en SDOUC - Vorden.

Verder tussenstanden van alle andere duels in de Achterhoek. Hieronder een overzicht van alle uitslagen:

1 Klasse  E    
Rohda Raalte    Heino 1-1
Bemmel    De Zweef AFGELAST
BVC’12    Quick 1888 AFGELAST
Longa’30    TVC’28 4-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Orion    Stevo AFGELAST
Rigtersbleek    Alcides 2-0
Tubantia    Germania AFGELAST


2 Klasse I     
Babberich    Rheden AFGELAST
Concordia W.    AZC AFGELAST
Leones    RKZVC AFGELAST
Rood Wit    WAVV AFGELAST
SDOUC    Vorden 3-2
Varsseveld    OBW AFGELAST
Winterswijk    Spero 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Winterswijk - Wilco Geerts


3 Klasse C     
DCS    Bon Boys AFGELAST
Dinxperlo    DVV AFGELAST
DVC’26    Groessen 1-0
GSV’38    Gendringen AFGELAST
MvR    PAX  0-0
VDZ    Trias AFGELAST
VVO    Grol  0-6
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout


4 klasse B     
Aramea    Markelo AFGELAST
Avanti w    TVO 1-0
Barbaros    Emos 1-1
Unisson    Het Centrum 1-1
GFC    LSV AFGELAST
Hoeve Vooruit    Hector AFGELAST
Rood Zwart    Rietmolen AFGELAST


4 klasse C     
AD’69    MEC AFGELAST
Eibergen    Vios Beltrum AFGELAST
KSV    Keijenburgse Boys AFGELAST
Rekken    KSH AFGELAST
Reunie    Wolfersveen AFGELAST
Ruurlo    Erix AFGELAST
Zelhem    Mariënveld AFGELAST

5 Klasse B    
DEO    GSV’63 AFGELAST
Diepenheim    Haarlo AFGELAST
EGVV    Meddo AFGELAST
Haaksbergen    Delden AFGELAST
Lochuizen    Vosseveld AFGELAST
Neede    Buurse AFGELAST
    
5 Klasse D    
EDS    Klein Dochteren AFGELAST
Emst    Twello AFGELAST
De Hoven    SVBV AFGELAST
SHE    Doesburg AFGELAST
Socii    Basteom AFGELAST
Zutphen    CCW’16 AFGELAST


22196.jpg

Ander nieuws