Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 9 april

ACHTERHOEK - Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde in het amateurvoetbal op het programma. Hieronder vind u alle uitslagen:

1e klasse E
Heino - Bemmel 1-0
Longa'30 - Orion 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Quick 1888 - Tubantia 7-2
Rohda Raalte - BVC'12 2-3
Stevo - Alcides 1-2
TVC'28 - Rigtersbleek 1-0
De Zweef - Germania 2-0

2e klasse I
AZC - Leones 4-1
OBW - Vorden 3-3
Rheden - RKZVC 0-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Rood Wit - Varsseveld 0-1
WAVV - SDOUC 6-0
FC Winterswijk - Concordia Wehl 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Winterswijk - Wilco Geerts

3e klasse C
Bon Boys - Groessen 7-0
DVV - FC Trias 2-4
Gendringen - DVC'26 1-5
Grol - DCS 0-1
MvR - Dinxperlo 6-1
PAX - VDZ 2-1
VVO - GSV'38 4-2

4e klasse B
BSC Unisson - Aramea 2-2
Het Centrum - Barbaros 0-8
GFC - Avanti Wilskracht 1-1
LSV Lonneker - Rood Zwart 1-0
Markelo - EMOS 1-4
Rietmolen - Hector 2-2
TVO - Hoeve Vooruit 1-0
 

4e klasse C
AD'69 - KSV Vragender 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
FC Eibergen - Sportclub Rekken 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
Erix - Marienveld 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
Keijenburgse Boys - Wolfersveen 5-1
KSH - Zelhem 0-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
MEC - Reunie 0-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Vios Beltrum - Ruurlo 0-1
Luister hier naar de reacties van Manfred Graven en Wouter Schouten

4e klasse D
Angerlo Vooruit - Etten 0-1
Doetinchem - VVG'25 5-2
HC'03 - 't Peeske 4-1
RKPSC - GWVV 4-3
Sprinkhanen - Kilder 4-1
Ulftse Boys - Loil 5-2
Westervoort - Viod Doetinchem 0-4

5e klasse B
Bentelo - DEO 0-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van DEO - Christian Diepenbroek
Delden - GSV'63 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Sportclub Haarlo - Buurse 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Lochuizen - EGVV 3-2
Sportclub Meddo - Sportclub Neede 0-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
Vosseveld - Diepenheim 1-0

5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Den Dam 1-3
Halle - NVC 7-2
Rijnland - Zeddam/St. Joris 0-4
Stokkum - Bredevoort 4-2
VVL - SVGG 0-1
Westendorp - Terborg  Wordt komende donderdag gespeeld

5e klasse D
Basteom - Doesburg 3-4
CCW'16 - Socii 2-2
De Hoven - Emst 4-2
Klein Dochteren - SHE 4-1
Twello - Epse Gorssel combinatie 4-0
FC Zutphen - EDS 1-6
 


22812.jpg

Ander nieuws