Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 7 mei

ACHTERHOEK - Zondagmiddag werd de voorlaatste speelronde gespeeld in het amateurvoetbal. Hieronder vind u alle uitslagen:

1e klasse E
Alcides - Orion 1-0
Germania - Rigtersbleek 3-5
Heino - Longa'30 1-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Quick 1888 - Bemmel 2-3
Stevo - BVC'12 0-3
TVC'28 - Tubantia 2-1
De Zweef - Rohda Raalte 0-0

2e klasse I
OBW - Concordia Wehl 3-1
Rheden - FC Winterswijk 0-3
RKZVC - SDOUC 1-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Spero - Rood Wit 2-0
Vorden - Varsseveld 2-2
WAVV - Leones 2-2

3e klasse C
Bon Boys - VVO 0-1
DVV - GSV'38 2-1
Gendringen - DCS 1-3
Groessen - VDZ 2-3
Grol - MvR 3-2
PAX - DVC'26 0-1
FC Trias - Dinxperlo 6-0

4e klasse B
't Centrum - Hoeve Vooruit 3-2
EMOS - Aramea 4-4
Hector - Barbaros 1-2
LSV Lonneker - BSC Unisson 3-0
Markelo - Avanti Wilskracht 3-2
Rietmolen - GFC 0-4
TVO - Rood Zwart 2-0

4e klasse C
Erix - FC Eibergen 1-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
Keijenburgse Boys - Sportclub Rekken 5-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis
KSH - Ruurlo 1-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
Marienveld - Reunie 1-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
MEC - Zelhem 4-2
Luister hier naar een reactie van Henk Bloemers
Vios Beltrum - AD'69 2-0
Luister hier naar een reactie van Vios Beltrum - Manfred Graven
Wolfersveen - KSV Vragender 1-2

4e klasse D
Angerlo Vooruit - VIOD Doetinchem 1-2
Doetinchem - HC'03 1-0
GWVV - Loil 7-3
RKPSC - 't Peeske 1-1
Sprinkhanen - Ulftse Boys 4-0
VVG'25 - Etten 3-1
Westervoort - Kilder 3-0

5e klasse B
Bentelo - Sportclub Neede 3-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
Buurse - DEO 3-0
Delden - EGVV afgelast
GSV'63 - Haaksbergen 1-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Sportclub Haarlo - Lochuizen 2-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Sportclub Meddo - Diepenheim 2-2

5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Stokkum 3-1
Halle - Bredevoort 0-2
Rijnland - SVGG 0-2
Terborg - Zeddam/St. Joris 2-1
VVL - Den Dam 0-0
Westendorp - NVC 4-5

5e klasse D
Basteom - FC Zutphen 0-1
CCW'16 - De Hoven 3-3
Epse Gorssel comb. - Emst - 1-2
Klein Dochteren - Socii 2-4
SVBV - SHE 2-1
Twello  - EDS 6-1


 


23070.jpg

Ander nieuws