Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 2 april

ACHTERHOEK - Zondagmiddag staan er veel wedstrijden in het amateurvoetbal op het programma. Hieronder vind je alle uitslagen van zondag 2 april:

1e klasse E
Alcides - De Zweef 1-0
Bemmel - Rohda Raalte 2-2
BVC'12 - TVC'28 2-1
Germania - Stevo 2-2
Orion - Quick 1888 1-5
Rigtersbleek - Heino 1-1
Tubantia - Longa'30 2-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren

2e klasse I
Concordia Wehl - WAVV 2-1
Leones - Rood Wit 0-0
RKZVC - OBW 4-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
SDOUC - Spero 0-0
Varsseveld - AZC 0-2
Vorden - Rheden 1-0

3e klasse C
DCS - VVO 3-0
Dinxperlo - Gendringen 0-3
DVC'26 - MvR 7-1
Groessen - DVV 3-2
GSV'38 - PAX 3-2
FC Trias - Bon Boys 0-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van FC Trias - Jos Heutinck
VDZ - Grol 1-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout

4e klasse B
Aramea - TVO 3-0
Avanti Wilskracht - Het Centrum 5-0
Barbaros - LSV Lonneker 5-2
EMOS - Rietmolen 3-0
Hector - Markelo 0-1
Hoeve Vooruit - BSC Unisson 1-5
Rood Zwart - GFC 0-2

4e klasse C
KSV Vragender - KSH 2-4
Luister hier naar een reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
Marienveld - Keijenburgse Boys 1-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
Sportclub Rekken - MEC 1-3
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sp. Rekken - Marijn Winkelhuis
Reunie - Vios Beltrum 2-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Ruurlo - FC Eibergen 1-0
Luister hier naar een reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Wolfersveen - Erix 3-2
Zelhem - AD'69 0-1

4e klasse D
Etten - Sprinkhanen 0-2
GWVV - Doetinchem 1-2
Kilder - HC'03 1-4
Loil - Westervoort 4-3
't Peeske - Angerlo Vooruit 4-2
VIOD - Ulftse Boys 4-3
VVG'25 - RKPSC 2-2

5e klasse B
Buurse - Delden 4-1
DEO - Vosseveld 2-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van DEO - Christian Diepenbroek
Diepenheim - Lochuizen 3-0
EGVV - Bentelo 2-4
Luister hier naar een reactie van de trainer van EGVV - Niek Kleine Toereers
GSV'63 - Sportclub Haarlo 3-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Haaksbergen - Sportclub Meddo 3-4

5e klasse C
Bredevoort - Rijnland 1-3
Den Dam - Stokkum 1-0
NVC - Ajax Breedenbroek 7-5
SVGG - Halle 6-1
Terborg - VVL 5-1
Zeddam/St. Joris - Westendorp 6-2

5e klasse D
Doesburg - Twello 2-4
EDS - SVBV 2-2
Emst - Klein Dochteren 1-1
Epse Gorssel combinatie - Basteom 0-2
SHE - De Hoven 5-2
Socii - FC Zutphen 2-1
 


22751.jpg

Ander nieuws